Kamerové systémy

Kamerové systémy sú v dnešnej dobe štandardom vybavenia rodinných domov, kancelárií, administratívnych budov, výrobných hál a rôznych iných prevádzok. Užívateľovi poskytujú On-line prehľad o dianí v týchto priestoroch cez smartón alebo PC a to aj mimo miesta inštalácie kamerového systemu cez Internet. Správnym nakonfigurovaním analytických funkcií kamerového systemu inštalačnou firmou si užívateľ vie veľmi rýchlo v záznamoch vyhľadať iba tie zabery, kde došlo k pohybovej detekcii (detekcia prekročenia čiary, detekcia narušenia oblasti), prípadne z týchto detekcií cez filter vytiahnuť iba zábery pohybujúceho sa vozidla alebo osoby (technológia AcuSense).

V praxi sa často stretávame pri inštaláciách od iných firiem, že tieto detekcie neboli vôbec nastavené alebo to jednoducho inštalovaný kamerový systém neumožňuje. Myslíme si, že dostať obrazy z kamier do smatfónu a potom nechať zákazníka prezerať permenentné záznamy pri nejakom časovo neohraničenom incidente napríklad 10 dni, je neseriózne a neprofesionálne.

Chceme tým povedať, že nie je kamerový systém ako kamerový systém, na trhu je mnoho nekvalitných systémov a mnoho "inštalačných firiem" dokonca bez oprávnenia takého systémy inštalovať. Preto je určite vhodné, ak si zákazník dobre zváži, ktorá firma mu kamerový systém zrealizuje a aká technológia mu bude inštalovaná.

V naších priestoroch máme nainštalovaných viacero kamier v reálnom prostredí (v exteriéri aj interiéri) určených práve na prezentáciu nami inštalovaných kamerových systémov, takže zákazník vopred vie, akú kvalitu a funkcionalitu môže očakávať, ak sa rozhodne pre nás. Navyše obrazy z kamier sme priamo zakomponovali do naších technických webových stránok na www.alertech.sk, po kliknutí na typ kamery sa zobrazí aj On-line obraz z konkrétnej kamery (viď ukážku vedľa). V prípade záujmu o zvýšenie propagácie nejakého rekreačného strediska či hotela Vám vieme zaintegrovať živý obraz z kamery aj na Vaších webových stránok.

V rámci servisu pre naších zákazníkov používame moderný technický nástroj - pripojenie sa na PC zákazníka cez vzdialenú plochu TeamViewer. Umožnuje to pohodlné a hlavne rýchle riešenie typických problémov, keď zákazník napríklad napriek školeniu, ktoré vykonávame pri odovzdaní kameroého systému do užívania, pozabudne ako stiahnuť videozáznamy do svojho počítača, prípadne pri výmene počítača potrebuje opätovnú inštaláciu softvéru s nakonfigurovaním pripojenia sa na kamerový systém.. Tieto činnosti vykonávame pre naších zákazníkov bezplatne!

Live obraz z našej prezentačnej kamery:

Pre zväčšenie obrazu na celú obrazovku kliknite na ikonu zväčšenia v obraze kamery!

Pokiaľ máte záujem získať viac technických informácií z oblasti kamerových systémov inštalovaných našou spoločnosťou, kliknite na tlačidlo nižšie, budete presmerovaný na naše technické webové stránky!

Chcem vedieť viac technických informácií o kamerových systémoch

Pokiaľ máte záujem o pripojenie sa na náš prezentačný On-Line kamerový systém cez PC alebo smartón, kliknite na tlačidlo nižšie, budete presmerovaný na naše technické webové stránky!

Chcem sa pripojiť na On-Line kamerový systém

Cenové ponuky vyhotovujeme buď priamo na základe osobnej obhliadky miesta inštalácie, prípadne poskytujeme zákazníkom predbežné cenové ponuky pri návšteve v naších priestoroch. Termín Vašej návštevy je potrebné si vopred telefonicky dohodnúť.

 

Inštalácie kamerových systémov realizujeme v maximálnom rádiuse do 50 km od Žiliny, v špecifických prípadoch vo väčšej vzdialenosti.

Prihlásenie